Wie is online

We hebben 59 gasten online

Kruimelpad

Home Wedstrijden Wedstrijd Bunschoten 2012-01-21 (Verslag)

Inlog formulier

Wedstrijd Bunschoten 2012-01-21 (Verslag) PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Wietske Geerling   
zondag, 22 januari 2012 21:43

Afgelopen zaterdag 21 januari 2012 heeft de eerste voorwedstrijd voorgeschreven oefenstof 4e t/m 7e divisie plaatsgevonden te Bunschoten in de mooie turnaccommodatie van Agilitas. Deze wedstrijd werd georganiseerd door Agilitas en Mars. Dit kan alleen met de hulp van de ouders van de turnsters. Alle ouders hebben zich bij de taken van deze wedstrijd ingezet: bij het opbouwen op vrijdagavond, bij de kassa, bij de catering, de wedstrijdleiding, bij het invoeren van alle cijfers waarbij 4 ouders zich de hele middag met cijfertjes bezig gehouden hebben, jurymeisjes die alle briefjes moesten ophalen, ons jurylid die de hele dag heeft zitten rekenen en na afloop van de wedstrijd met zn allen weer alles op de juiste plek terugzetten. Rond 08.00 uur s ochtends waren we aanwezig en s avonds rond 19.15 uur gingen we weer naar huis maar wel met een zeer tevreden gevoel. Gea Sloeserwij heeft geholpen met de begeleiding van de turnsters en was verder overal inzetbaar. Rob Govers heeft ervoor gezorgd dat de training in Zeist kon doorgaan en was zowel vrijdagavond als zaterdagavond ook bij het opbouwen en opruimen.

Bij deze alle ouders nogmaals heel erg bedankt, wat is het fijn om met jullie samen te werken, iedereen pakt aan en de klus wordt gewoon geklaard.  Heel fijn dat we op jullie konden rekenen. De volgende wedstrijden worden door andere verenigingen georganiseerd dus dan hoeven wij alleen maar aanwezig te zijn voor de turnsters zelf.

Helaas hadden we slechts 4 meisjes van onze vereniging die deze dag met de wedstrijd meededen. In de 2e ronde hadden we Linda Seekles die meedeed in de categorie Pupil 2, 7e divisie NTS 11. Voor haar is dit de eerste wedstrijd tegen andere verenigingen. Linda ging heel erg goed en op de sprong haalde zij zelfs het hoogste cijfer. Zij behaalde uiteindelijk een 3e plaats en ging met een mooie medaille naar huis.


Klik hier voor meer foto's.

In de derde ronde waren er 3 meisjes die meededen. Eline van Barneveld en Anette van Dijk in de categorie instap, 5e divisie NTS 11. Zij behaalde een 32e en 27e plek. Dit zijn de jongste deelneemsters van onze selectie en dit was hun eerste wedstrijd, een paar kleine dingetjes vergeten maar op 10 maart 2012 mogen ze het nog een keer proberen.

Annick van den Hengel deed mee in de categorie Junior 7e divisie NTS 9. Zij behaalde, tot haar eigen grote verrassing, een 3e plaats. Ook zij ging met een medaille naar huis. Haar vader had een mooi spandoek gemaakt en kennelijk heeft dat toch geholpen. Voor de volgende wedstrijd krijgen we misschien een spandoek van de hele selectie, dus wie weet. De 2e voorronde van de voorgeschreven oefenstof vindt plaats op 10 maart 2012 en weer in Bunschoten.

De volgende wedstrijd wordt gehouden op 4 februari 2012 bij GymXL te Hooglanderveen. Deze dag doen 7 meisjes van onze vereniging mee. Het gaat hier dan om de eerste voorronde van de keuze oefenstof.

  • 1e ronde, aanvang 08.30 uur - Arnela Sabic & Marleen van Dijk
  • 2e ronde, aanvang 11.45 uur - Laura van Gurp
  • 3e ronde, aanvang 14.15 uur - Indira Sloeserwij & Anisha Sloeserwij
  • 4e ronde, aanvang 16.45 uur - Hilde van Ravenswaaij & Marit Breeschoten

Allemaal nog veel succes bij de trainingen en bij de wedstrijden.


Wietske

Laatst aangepast op zondag, 06 januari 2013 22:16
 

Sponsors (klik op foto)

JeugdSportFonds

Agenda (klik op een dag)

September 2020
M D W D V Z Z
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Enqute

Wat wil je nog meer?